رد کردن پیوندها

خرید سمعک در کرج

خرید سمعک در کرج در کنار گروه شنوایی سنجی کلینیک سمعک پارس برای خود میسر نمایید.تمامی راهنمایی‌های لازم از جانب ما به شما ابلاغ می‌شود. تا در خرید سمعک انتخاب درستی را داشته باشید.

خرید سمعک

در این مطلب ما قصد داریم تمام مراحل خرید سمعک در کرج را برای شما بازگو نماییم .با ما همراه باشید.

مطالعه بیشتر : درمان وزوز گوش در کرج

نوار گوش:

اولین گام در تهیه سمعک، تعیین میزان و نوع افت شنوایی می‌باشد. فرد کم شنوا بایستی ابتدا با مراجعه به کلینیک تخصصی سمعک اقدام به تهیه نوار گوش کند. این کار توسط شنوایی شناس متخصص در زمینه‌ی سمعک صورت می‌گیرد.

مطالعه بیشتر : درمان توانبخشی تعادل در کرج

مشاوره ی سمعک:

برای مشاوره ی سمعک و خرید سمعک در کرج با مشاوران ما در تماس باشید.

ما در مرکز شنوایی تعادل و سمعک پارس بعد از تهیه نوار گوش در یک جلسه نیم ساعته، مدل‌های مختلف سمعک را بر اساس قیمت، کیفیت و کشور سازنده برای فرد توضیح می‌دهیم. تا او بتواند با توجه به بودجه‌ای که برای تهیه سمعک در نظر گرفته است، سمعک مناسب خود را انتخاب کند.

مطالعه بیشتر : تجویز سمعک در منزل در کرج

(شنوایی شناس متخصص در زمینه‌ی سمعک با توجه به نوار گوش, سن، سبک زندگی و بودجه‌ای که فرد برای تهیه سمعک در نظر گرفته، دو یا سه مدل سمعک را به شما معرفی می‌کند تا بتوانید انتخاب راحت تری داشته باشید.)

خرید سمعک در کرج

مطالعه بیشتر : شنوایی سنجی در منزل

ما از ابتدای ورود شما به کلینیک, در تمامی مراحل تجویز و استفاده از سمعک اعم از تهیه نوار گوش، مشاوره در انتخاب سمعک, تهیه قالب مناسب, تحویل سمعک و همچنین مادامی که شما از آن سمعک استفاده می‌کنید. در کنار شما هستیم.

قیمت سمعک

قیمت سمعک را از مشاوران پارس کلینیک جویا شوید.

تهیه قالب:

بعد از آنکه سمعک مناسب انتخاب شد، در همان جلسه از گوش شما قالب تهیه می‌شود.

مطالعه بیشتر : شنوایی سنجی نوزاد

تحویل سمعک:

بعد از آماده شدن سمعک، در یک جلسه نیم ساعت تا یک ساعته سمعک شما با استفاده از کامپیوتر تنظیم شده و تمام آموزش‌های لازم برای استفاده از سمعک اعم از تعویض باتری، نظافت، تعویض فیلتر، نحوه گذاشتن و برداشتن سمعک و مراقبت‌های سمعک به شما ارائه می‌شود. تا بتوانید بدون مشکل از سمعک خود استفاده کنید.

تنظیم ثانویه:

بعد از اینکه شما حداقل یک ماه از سمعک خود استفاده کردید و دوره عادت پذیری سمعک را طی کردید. در صورتی که نیاز به تغییر صدای سمعک وجود داشت مثلاً اگر صدایی شما را آزار می‌داد. و یا اینکه برخی صداها را ضعیف تر می‌شنیدید می‌توانید با مراجعه به کلینیک شنوایی تعادل و سمعک پارس – خرید سمعک در کرج در جلسه تنظیم ثانویه مشکلات خود را مطرح نموده تا با استفاده از کامپیوتر تغییرات مورد نظر اعمال شود.

مطالعه بیشتر : درمان سرگیجه در کرج

سنجش شنوایی نوزاد در کرج

باتری سمعک

سوال مهم همیشه در خرید سمعک در کرج این بوده است که باتری سمعک‌ها چقدر عمر میکنند؟یا اینکه چه موقع باتری سمعک را تعویض نماییم؟

مطالعه بیشتر : بیماری‌های دستگاه تعادل

هر باتری بر اساس اندازه‌ای که دارد طول عمر مشخصی دارد.
مثلاً باتری شماره ۶۷۵ که برای سمعک های سوپر پاور استفاده می‌شود، معمولاً تا دو هفته کار می‌کند و در مقابل باتری شماره ۱۰ که برای سمعک‌های نامرئی داخل گوشی استفاده می‌شود، عمر محدودتر یعنی حدوداً ۳ تا ۵ روز دارد. عمر باتری شماره ۱۳ که برای سمعک‌های پشت گوشی کلاسیک استفاده می‌شود نیز معمولاً یک هفته می‌باشد.

خرید باتری سمعک

مطالعه بیشتر : سمعک در کرج

مدت زمانی هم که باتری‌های شماره ۳۱۲ کار می‌کنند. معمولا همان یک هفته تا ۱۰ روز براورد می‌شود.البته همه‌ی این پیش بینی‌ها بر اساس افزایش مدت زمان استفاده‌ی شما از سمعک تغییر می‌کند.قبل از اتمام باتری، سمعک شروع به تولید اصواتی می‌کند. که هشداری برای تعویض باتری می‌باشد. و معمولاً بعد از چند بار پخش این هشدار سمعک خاموش می‌شود. که در این صورت شما نیاز به تعویض باتری سمعک خود دارید.

مطالعه بیشتر : دستگاه تعادلی

ضمانت خرید سمعک در کرج

سمعک‌ها یکی از مهم ترین و پر استفاده ترین وسایل پزشکی می‌باشند، که در مدت استفاده از آنها این امکان وجود دارد که به آنها آسیب‌هایی وارد شود. و یا حتی در دوران استفاده به سرویس‌های تعمیراتی نیازمند شوند.
همانطور که می‌دانید تعمیرات سمعک هزینه بالایی را دارا می‌باشد، ضمانت خرید سمعک یا همان گارانتی سمعک برای مصرف کنندگان بسیار پراهمیت است. و در مدت زمان استفاده به آن نیاز خواهید داشت.

خرید سمعک در کرج با کلینیک پارس

مطالعه بیشتر : شنوایی سنجی در کرج

منظور از گارانتی سمعک این می‌باشد که شامل بازه زمانی‌ای می‌شود که در طی این دوران سمعک تعمیر خواهد شد و همه نواقص آن برطرف خواهد شد. البته در مواعی هم ارجعیت این می‌شود که باید  سمعک تعویض شود.

مطالعه بیشتر : انواع سمعک

خرید سمعک ارزان با فناوری جدید

خرید سمعک ارزان با کلینیک پارس.

تصور کنید که در یک رستوران شلوغ و معمولی نشسته‌اید و با دوستان خود شام می‌خورید. صداها از همه جهات به گوش می‌رسند؛ مانند به هم خوردن ظروف، افرادی که پشت میزهای دیگر صحبت می‌کنند و می‌خندند و پیشخدمت‌هایی که با عجله در رفت‌وآمدند.
شما سمعک‌های جدید خود را توی گوش‌تان می‌گذارید و به حرف‌های دوستی گوش می‌دهید که در کنار میز شما نشسته است. او در حال تعریف یک جوک است. سمعک‌های شما به طور همزمان مشغول کاهش صداهای ناشی‌از ضربه است، مانند ظروفی که روی بشقاب کوبیده می‌شوند (کاهش نویز ناشی از ضربه)، سمعک‌ها باعث کاهش صدای سیستم تهویه روی دیوارها می‌شوند (کاهش نویز دیجیتال) و همچنین، باعث سرکوب صدای افراد پشت میزهای پشت‌سر شما می‌شوند (سیستم میکروفون جهت‌دار). همچنین، اطلاعات لازم درباره محیط را برای تنظیم‌های دقیق بعدی ذخیره می‌کنند (ورود به سیستم). آن‌ها تمام این کارها را به طور خودکار انجام می‌دهند؛ در حالی که سیگنال گفتار را هم از دوست شما دریافت و تقویت می‌کنند و شکل می‌بخشند. شما فقط کافی استراحت کنید و از غذا لذت ببرید.

این فقط یک نمونه از فناوری پیشرفته سمعک‌های مدرن امروزی است.

با ما در تماس باشید.

آدرس : کرج،شهید بهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی ،بعدخیابان بهار،برج قائم،طبقه ۹،واحد ۳۱

شماره تماس:  ۰۲۶۳۳۲۲۵۱۳۶۸ || ۰۹۱۹۳۶۳۶۱۰۱

رزرو وقت 

شما متقاضی گرامی برای خرید سمعک در کرج می‌توانید با کلیک بر روی دکمه رزرو وارد صفحه رزرو وقت شوید و آنجا مشخصات خود را برای ما ارسال بفرمایید.تا تیم ما با شما تما س حاصل فرمایند.

رزرو وقت

پیام بگذارید

 1. ارسال نظر

  زهرا سادات ایوبی می گوید:

  سلام. برای یه خانم 82 ساله که همیشه داخل منزل هستن چه سمعکی مناسبه؟

  1. سلام وقت بخیر
   به صورت کلی برای افراد سالمند استفاده از سمعک پشت گوشی توصیه بیشتری میشود.
   برای مشاوره و خرید سمعک در کرج با شماره های کلینیک سمعک پارس تماس بگیرید.

 2. سلام وقت بخیر مادرم سنش بالاست ومدتیه که باید بلند حرف بزنیم تا بتونه بشنوه هیچ اطلاعاتی درباره سمعک ندارم ممکنه منو راهنمایی کنید.

  1. سلام وقت بخیر
   در قدم اول انجام سنجش شنوایی نیاز هست و با توجه به میزان کم شنوایی مشاوره های لازم در خصوص تهیه سمعک داده میشود.
   در صورتی که شنوایی سنجی از پیش انجام شده لطفا عکس شنوایی سنجی رو به شماره 09193636101 واتس اپ کنید تا با شما تماس گرفته شود.

 3. سلام من میخاستم برای مادرم سمعک پشت گوشی بخرم ولی متاسفانه وضیعت مالی خوبی ندارم میخاستم ببینم سمعک با قیمت مناسب موجود دارین؟

  1. سلام جناب بهرامی
   هفته گذشته در سمعک پارس میزبان شما بودیم، بزودی جهت تحویل و اموزش استفاده از سمعک با شما تماس گرفته میشود.

 4. سمعک نامریی زیمنس موجود دارید؟

  1. سلام وقت بخیر
   بله سمعک داخل گوشی زیمنس در حال حاضر موجود هست.
   جهت حضور در مرکز برای قالب گیری سمعک و ثبت سفارش با شماره های کلینیک تماس بگیرید.

 5. ارسال نظر

  زهره اسد بیگی می گوید:

  سلام خسته نباشید
  برای خرید سمعک شرایط اقساطی هم دارید؟

  1. سلام وقت بخیر
   بله خرید اقساطی سمعک هم امکانپذیر هست
   برای اطلاع از شرایط اقساطی جهت خرید سمعک در کرج با شماره های 02632251368-09193636101 تماس حاصل فرمایید.

This website uses cookies to improve your web experience.