Skip links

خرید سمعک در کرج

خرید سمعک در کرج در کنار گروه شنوایی سنجی کلینیک سمعک پارس برای خود میسر نمایید.تمامی راهنمایی‌های لازم از جانب ما به شما ابلاغ می‌شود. تا در خرید سمعک انتخاب درستی را داشته باشید.

لوگو سایت سمعک پارس

                                ۰۲۶۳۳۲۲۵۱۳۶۸ || ۰۹۱۹۳۶۳۶۱۰۱

راهنمای خرید سمعک

در این مطلب ما قصد داریم تمام مراحل خرید سمعک در کرج را برای شما بازگو نماییم .با ما همراه باشید.

مطالعه بیشتر : تجویز سمعک در منزل

نوار گوش:

اولین گام در تهیه سمعک، تعیین میزان و نوع افت شنوایی می‌باشد. فرد کم شنوا بایستی ابتدا با مراجعه به کلینیک تخصصی سمعک اقدام به تهیه نوار گوش کند. این کار توسط شنوایی شناس متخصص در زمینه‌ی سمعک صورت می‌گیرد.

انواع سمعک

مشاوره ی سمعک:

برای مشاوره ی سمعک و خرید سمعک در کرج با مشاوران ما در تماس باشید.

ما در مرکز شنوایی تعادل و سمعک پارس بعد از تهیه نوار گوش در یک جلسه نیم ساعته، مدل‌های مختلف سمعک را بر اساس قیمت، کیفیت و کشور سازنده برای فرد توضیح می‌دهیم. تا او بتواند با توجه به بودجه‌ای که برای تهیه سمعک در نظر گرفته است، سمعک مناسب خود را انتخاب کند.

مطالعه بیشتر : شنوایی سنجی در منزل

(شنوایی شناس متخصص در زمینه‌ی سمعک با توجه به نوار گوش, سن، سبک زندگی و بودجه‌ای که فرد برای تهیه سمعک در نظر گرفته، دو یا سه مدل سمعک را به شما معرفی می‌کند تا بتوانید انتخاب راحت تری داشته باشید.)

باتری سمعک

ما از ابتدای ورود شما به کلینیک, در تمامی مراحل تجویز و استفاده از سمعک اعم از تهیه نوار گوش، مشاوره در انتخاب سمعک, تهیه قالب مناسب, تحویل سمعک و همچنین مادامی که شما از آن سمعک استفاده می‌کنید. در کنار شما هستیم.

قیمت سمعک

قیمت سمعک را از مشاوران پارس کلینیک جویا شوید.

باتری سمعک

تهیه قالب:

بعد از آنکه سمعک مناسب انتخاب شد، در همان جلسه از گوش شما قالب تهیه می‌شود.

مطالعه بیشتر : شنوایی سنجی نوزاد

تحویل سمعک:

بعد از آماده شدن سمعک، در یک جلسه نیم ساعت تا یک ساعته سمعک شما با استفاده از کامپیوتر تنظیم شده و تمام آموزش‌های لازم برای استفاده از سمعک اعم از تعویض باتری، نظافت، تعویض فیلتر، نحوه گذاشتن و برداشتن سمعک و مراقبت‌های سمعک به شما ارائه می‌شود. تا بتوانید بدون مشکل از سمعک خود استفاده کنید.

 

تنظیم ثانویه:

بعد از اینکه شما حداقل یک ماه از سمعک خود استفاده کردید و دوره عادت پذیری سمعک را طی کردید. در صورتی که نیاز به تغییر صدای سمعک وجود داشت مثلاً اگر صدایی شما را آزار می‌داد. و یا اینکه برخی صداها را ضعیف تر می‌شنیدید می‌توانید با مراجعه به کلینیک شنوایی تعادل و سمعک پارس – خرید سمعک در کرج در جلسه تنظیم ثانویه مشکلات خود را مطرح نموده تا با استفاده از کامپیوتر تغییرات مورد نظر اعمال شود.

سمعک

باتری سمعک

سوال مهم همیشه در خرید سمعک در کرج این بوده است که باتری سمعک‌ها چقدر عمر میکنند؟یا اینکه چه موقع باتری سمعک را تعویض نماییم؟

مطالعه بیشتر : درمان سرگیجه در کرج 

هر باتری بر اساس اندازه‌ای که دارد طول عمر مشخصی دارد.
مثلاً باتری شماره ۶۷۵ که برای سمعک های سوپر پاور استفاده می‌شود، معمولاً تا دو هفته کار می‌کند و در مقابل باتری شماره ۱۰ که برای سمعک‌های نامرئی داخل گوشی استفاده می‌شود، عمر محدودتر یعنی حدوداً ۳ تا ۵ روز دارد. عمر باتری شماره ۱۳ که برای سمعک‌های پشت گوشی کلاسیک استفاده می‌شود نیز معمولاً یک هفته می‌باشد.

باتری سمعک

مدت زمانی هم که باتری‌های شماره ۳۱۲ کار می‌کنند. معمولا همان یک هفته تا ۱۰ روز براورد می‌شود.البته همه‌ی این پیش بینی‌ها بر اساس افزایش مدت زمان استفاده‌ی شما از سمعک تغییر می‌کند.قبل از اتمام باتری، سمعک شروع به تولید اصواتی می‌کند. که هشداری برای تعویض باتری می‌باشد. و معمولاً بعد از چند بار پخش این هشدار سمعک خاموش می‌شود. که در این صورت شما نیاز به تعویض باتری سمعک خود دارید.

مطالعه بیشتر : انواع سمعک

خرید سمعک ارزان

خرید سمعک ارزان با کلینیک پارس.

با ما در تماس باشید.

آدرس : کرج،شهید بهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی ،بعدخیابان بهار،برج قائم،طبقه ۹،واحد ۳۱

شماره تماس:  ۰۲۶۳۳۲۲۵۱۳۶۸ || ۰۹۱۹۳۶۳۶۱۰۱

لوگو سایت سمعک پارس

دکتر حسن ملازاده

فرانک قاسم آبادی

دکتر پگاه حبیبی

دکتر امیر کهن ترابی

Leave a comment

This website uses cookies to improve your web experience.