رد کردن پیوندها

نمایندگی سمعک برنافون در کرج

کمپانی برنافون که در جهان از شهرت بسیار بالایی برخوردار است و دارای نمایندگی‌ در سراسر دنیا است. یکی از نمایندگی‌های اصلی این شرکت در ایران، نمایندگی سمعک برنافون در کرج است که با ارائه محصولات برنافون توانسته خدمات قابل توجهی به مشتریان عزیز بدهد. از جمله این خدمات می‌توان به عرضه وسایل شنوایی با بالاترین کیفیت و ضمانت پس از فروش است. شما نیز اگر از مشکلات شنوایی رنج می‌برید و قصد خرید سمعک در کرج را دارید، می‌توانید با همکاران ما در نمایندگی سمعک برنافون در کرج تماس گرفته و خدمات متناسب با مشکل خود را دریافت نمایید.

خرید سمعک برنافون در کرج
بررای رزرو نوبت کلیک کنید

سمعک برنافون

شرکت برنافون یک شرکت تولید کننده وسایل کمک شنوایی در سوئیس است که با بیش از 50 سال قدمت توانسته خدمات ارزنده در این زمینه به دنیا معرفی کند. اهدافی که این کمپانی برای تولید محصولات خود به کار برده است شامل درک بهتر صدا و شنیدن فرکانس‌های پایین‌تر و به طور کلی آسان کردن تعامل ناشنوایان یا کم‌شنوایان با دنیای اطراف خود.

انواع سمعک برنافون (معرفی کوتاه برخی مدل‌ها)

سمعک برنافون از انواع مختلفی برخوردار است و هر کسی با هر نوع اختلال شنوایی می‌تواند طبق تشخیص پزشک یکی از آن‌ها را مورد استفاده قرار دهد. انواع سمعک برنافون عبارتند از:

سمعک ALPHA برنافون

این سمعک جدیدترین نوع سمعک برنافون است که دارای ویژگی‌هایی است مانند:

  • قابلیت اتصال به گوشی و وسایل جانبی
  • مقاومت بالای این سمعک در برابر رطوبت و گرد و خاک
  • دارای سیستم درک گفتار بدون نویز
  • به وجود آوردن صداهای طبیعی در محیط‌های بسیار پر سرصدا

سمعک Viron برنافون

این سمعک با قیمت مناسب خود قابلیت‌های قابل توجهی نیز دارد مانند:

  • قرار گرفتن در پشت گوش
  • دارای مدارهای قوی برای جلوگیری از سوت زدن
  • قابلیت اتصال به گوشی‌های آیفون
  • دارای وسایل جانبی
  • مقاوم در برابر رطوبت و گرد و خاک
  • هوشمند

سمعک Inzia برنافون

این نوع سمعک که در دو نوع داخل گوشی و پشت گوشی عرضه می‌شود دارای میکروفون‌های جهت‌دار است و نویز موجود در محیط را کنترل می‌کند.

سمعک Carista برنافون

این نوع از سمعک‌های برنافون نیز نویز محیط اطراف را کنترل می‌کند، دارای حافظه ثبت اطلاعات است و از بدنه مقاومی تشکیل شده است.

سمعک Acriva برنافون

این سمعک مناسب‌ترین نوع سمعک برای افرادی است که در محیط‌های شلوغ کار می‌کنند. دارای برنامه چند محیطی است و برای اماکن مختلف برنامه جداگانه دارد.

سمعک Zerena برنافون

قابل شارژ بودن یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این نوع سمعک است و نیازی به تعویض باتری ندارد. این سمعک می‌تواند به گوشی‌ها و وسایل صوتی و تصویری نیز متصل شود.

سمعک Saphira برنافون

این سمعک دارای دو نوع داخل گوشی و پشت گوشی است. هوشمند بوده و برای بیماران با کم‌شنوایی ضعیف تا شدید مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سمعک Nevara

این نوع از سمعک دارای حافظه و میکروفون‌های تطبیقی جهت‌دار است. بدنه مقاومی داشته و در دو نوع پشت گوشی و داخل گوشی تولید می‌شود.

سمعک Juna برنافون

این سمعک یکی از پیشرفته‌ترین انواع سمعک است که ویژگی‌های منحصر به فردی دارد و با تکنولوژی به روز خود توانسته نظر بسیاری از بیماران را به خود جلب کند.

سمعک های سوپر پاور برنافون

در نوع xtereme و Leox تولید و عرضه می‌شود که برای افرادی با کم‌شنوایی شدید کاربرد زیادی دارد و با ظاهر ظریف و تکنولوژی پیشرفته خود طرفداران زیادی پیدا کرده است.

بهترین مرکز خرید سمعک برنافون در کرج

اگر بخواهیم یکی از معتبرترین نمایندگی‌های فروش سمعک برنافون در کرج را به شما عزیزان معرفی کنیم باید کلینیک شنوایی سنجی پارس  را به عنوان بهترین نمایندگی سمعک برنافون در کرج را نام ببریم. این مرکز با ارائه خدمات به روز و مناسب خود توانسته به عنوان بهترین مرکز خرید برنافون در کرج نیازهای تمام کم‌شنوایان و ناشنوایان متقاضی سمعک را برطرف سازد.

برای رزرو نوبت کلیک کنید

قیمت خرید سمعک برنافون در کرج چقدر است؟

سمعک برنافون به دلیل تنوع بسیار زیادی که در ساخت انواع سمعک با قابلیت‌های گوناگون دارد، قیمتی متناسب با هر یک از این مدل‌های سمعک تعیین نموده که شما می‌توانید طبق تشخیص و تجویز پزشک آن را تهیه کنید. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت سمعک برنافون در کرج با همکاران ما در کلینیک پارس به عنوان نمایندگی سمعک در کرج تماس گرفته و خدمات لازم را دریافت نمایید.

This website uses cookies to improve your web experience.