رد کردن پیوندها

خرید سمعک اتیکن در کرج

سمعک اتیکن در سرتاسر جهان نمایندگی‌های خود را دارد. نمایندگی سمعک اتیکن در کرج می‌تواند انتخاب مناسبی جهت تهیه سمعک اتیکن برای شما عزیزان باشد. این نمایندگی با خدمات ویژه‌ای که برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته است گزینه مناسبی برای انتخاب شما است. اگر شما نیز از مشکلات شنوایی رنج می‌برید بهتر است برای تشخیص مشکل شنوایی و خرید سمعک در کرج از افراد متخصص در یک کلینیک شنوایی سنجی که نمایندگی سمعک اتیکن در کرج است، کمک گرفته و از خدمات این مرکز بهره ببرید.

خرید سمعک اتیکن در کرج
رزرو نوبت

بهترین مرکز خرید سمعک اتیکن در کرج

کلینیک پارس، بهترین مرکز خرید سمعک اتیکن در کرج است که توانسته محصولات برند معتبر اتیکن را به راحتی در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد. استفاده از دانش و تجربه شنوایی شناسان ما در این مرکز توانسته به آن دسته از شما عزیزانی که از مشکلات شنوایی مانند ناشنوایی یا کم شنوایی رنج می‌برید، کمک شایانی کند.

سمعک اتیکن

سمعک اتیکن (Oticon) دومین برند معتبر در صنعت تولید سمعک است که در سال 1904 توسط هانس دمانت، به منظور کمک به همسر خود که ناشنوا بوده است، در دانمارک تأسیس شد. شرکت اتیکن یکی از بزرگ‌ترین مراکز تولید کننده سمعک است که در طول دوران تاسیس خود کمک‌های فراوانی به بهبود شنوایی افراد در سنین مختلف کرده است.

انواع سمعک اتیکن

سمعک اتیکن انواع مختلفی دارد که جدیدترین سمعک‌های اتیکن را در ادامه بررسی می‌کنیم.

سمعک Real اتیکن

اقتصادی‌ترین نوع سمعک اتیکن محسوب می‌شود. از دیگر خصوصیات این نوع سمعک می‌توان به قابلیت شارژ و اتصال به دستگاه‌های مختلف، اشاره کرد.

سمعک Own اتیکن

این نوع از سمعک اتیکن به صورت داخلی گوشی طراحی شده و در اکثر افراد ظاهری نامرئی دارد.

سمعک Zircon اتیکن

به صورت پشت گوشی استفاده می‌شود و بدون رابط به گوشی متصل می‌شوند.

سمعک More اتیکن

مانند سمعک zircon در پشت گوش قرار می‌گیرد و قابلیت اتصال بدون رابط به گوشی را دارد. این سمعک یکی از پیشرفته‌ترین و قوی‌ترین سمعک‌هایی است که افراد با مشکلات شنوایی می‌توانند از آن استفاده کنند.

سمعک Ruby اتیکن

قابلیت اتصال بدون رابط به گوشی‌های آیفون و با رابط به گوشی‌های اندروید را دارد.

سمعک Xceed اتیکن

به دلیل قدیمی‌تر بودن فقط به گوشی‌های آیفون بدون رابط متصل می‌شوند، اما یکی از قدرتمندترین سمعک‌های موجود در جهان تلقی می‌شود.

سمعک Opn اتیکن

این مدل سمعک اتیکن علاوه بر اتصال به آیفون توانایی اتصال به تمام وسایل برقی دارای بلوتوث را نیز دارد به طوری که انجام امور روزانه را برای افراد کم‌شنوا یا ناشنوا آسان می‌کند.

سمعک Opn S اتیکن

این مدل دقیقاً مدل آپدیت شده سمعک نوع Opn است.

سمعک Siya اتیکن

این نوع سمعک اتیکن هم به صورت پشت گوشی و هم به صورت داخل گوشی و نامرئی در عمق گوش جای می‌گیرد به طوری که نیازهای کاربر را به خوبی مرتفع سازد.

سمعک Nera , Alta اتیکن

این نوع از سمعک‌ها در دو نوع داخل گوشی و پشت گوشی مورد استفاده قرار می‌گیرند. هر دو نوع  nera  و Alta  از پیشرفته‌ترین سمعک‌های شرکت اتیکن هستند که قابلیت اشتراک اطلاعات بین سمعک‌های مختلف را دارند.

سایر سمعک های اتیکن

Intiga, Ino: Intiga کوچکترین نوع سمعک اتیکن است که در مجرای گوش قرار می‌گیرد. سمعک Ino هم دارای حداقل 8 مدل و دو سطح فناوری است.

Chili, Acto, Agil: هر دو مدل Acto, Agil شامل حداقل 8 مدل و دو سطح فناوری هستند. نوع Chili نیز یکی از قدرتمندترین مدل‌های سمعک پشت گوشی محسوب می‌شود.

بهترین نمایندگی سمعک اتیکن در کرج

اگر بخواهیم بهترین نمایندگی سمعک اتیکن در کرج را به شما عزیزان معرفی کنیم می‌توانیم به کلینیک شنوایی سنجی پارس کرج اشاره کنیم که با چندین سال تجربه و به کارگیری متخصصین این امر توانسته نظر عده کثیری از مشتریان را به خود جلب کند

کلینیک پارس به عنوان نمایندگی سمعک در کرج توانسته در سال‌های اخیر به عنوان بهترین نمایندگی سمعک اتیکن در کرج معرفی شود و فعالیت خود را به طور چشم‌گیری در جهت تشخیص و درمان بیماران کم‌شنوا و ناشنوا افزایش دهد.

نمایندگی سمعک اتیکن در کرج
برای رزرو نوبت کلیک کنید

قیمت خرید سمعک اتیکن در کرج

سمعک‌های اتیکن به دلیل دارا بودن مدل‌های مختلف سمعک با ویژگی‌های منحصر به فردشان بالطبع از قیمت‌های متفاوتی هم برخوردار است. در صورتی که قصد خرید سمعک اتیکن در کرج را دارید بهتر است با نمایندگی سمعک اتیکن در کرج یعنی کلینیک پارس تماس گرفته و اطلاعات لازم را درباره خرید و قیمت سمعک اتیکن در کرج به دست آورید. همکاران ما در قسمت فروش این کلینیک، پاسخگوی شما عزیزان هستند.

This website uses cookies to improve your web experience.