رد کردن پیوندها

نمایندگی سمعک فوناک در کرج

کمپانی فوناک در کشورهای مختلف نمایندگی‌هایی جهت عرضه محصولات خود دارد. نمایندگی سمعک فوناک در کرج نیز از بهترین نمونه‌های این نمایندگی‌ها است که در چند سال گذشته توانسته محصولات فوناک را با بهترین کیفیت در بازار به فروش برساند. اگر شما یا اطرافیانتان از مشکلات شنوایی برخوردار هستید می‌توانید به کلینیک شنوایی سنجی پارس که بهترین نمایندگی سمعک فوناک در کرج است، مراجعه کرده یا از طریق تماس تلفنی اطلاعات لازم را کسب کنید.

 

خرید سمعک فوناک در کرج
برای رزرو نوبت کلیک کنید.

سمعک فوناک

سمعک فوناک (PHONAK) اولین بار در سال 1947 از طریق یک کمپانی سوئیسی به بازار عرضه شد. فوناک اولین شرکتی است که در سال 2018 سمعک قابل اتصال به گوشی‌های اندروید را وارد بازار کرد. کیفیت بالای این نوع از سمعک‌ها باعث شهرت سمعک‌های فوناک شده است. ضد آب بودن و ضد باد بودن از مهم‌ترین ویژگی‌های مدل‌های مختلف سمعک فوناک است که در ادامه این مقاله بیشتر درباره آن‌ها صحبت می‌کنیم.

انواع سمعک فوناک

سمعک فوناک دارای مدل‌های متنوع با قابلیت‌های متفاوتی است. در ادامه به چند مورد از جدیدترین مدل‌های سمعک فوناک می‌پردازیم.

سمعک Audeo Paradise

این سمعک هوشمند می‌تواند برای بیماران با کم‌شنوایی‌های ملایم تا شدید مناسب باشد. قابل اتصال به گوشی‌های مختلف است و در دو مدل باتری خور و شارژی به بازار عرضه می‌شود.

پلتفرم marvel

این پلتفرم دارای 5 مدل است که دو مدل شارژی و 3 مدل باتری‌خور دارد. ظرافت این نوع سمعک کمک بسیاری به جذابیت آن کرده است. مارول می‌تواند به انواع مختلف گوشی‌های اندروید و IOS متصل شود.

سمعک Naida Paradise

به وسیله این سمعک می‌توانید سر و صدای محیط‌های شلوغ را کم و زیاد کنید. قابلیت اتصال به دستگاه‌های بلوتوث دار نیز از ویژگی‌های این نوع از سمعک‌های فوناک است.

بهترین مرکز خرید سمعک فوناک در کرج

مراکز مختلفی در کشور هستند که شما می‌توانید جهت تهیه سمعک با برند فوناک به آن‌ها مراجعه کنید. برای خرید از نمایندگی سمعک فوناک در کرج شما می‌توانید به کلینیک شنوایی سنجی پارس مراجعه کنید.  کلینیک شنوایی سنجی پارس به علت خدمات تخصصی که ارائه می‌دهد، توانسته به عنوان بهترین مرکز خرید سمعک فوناک در کرج نام گیرد و خدمات ارزنده خود را به مشتریان عزیز ارائه دهد.

 

نمایندگی سمعک فوناک در کرج
رزرو نوبت

قیمت خرید سمعک فوناک در کرج چقدر است؟

تنوع محصولات برند فوناک که مدل‌های مختلف سمعک برای انواع کم‌شنوایی در سطح‌های مختلف تکنولوژی را ارئه می‌دهد، باعث شده است تا این سمعک‌ها از قیمت‌های متفاوتی برخوردار باشند. در صورت تمایل بابت خرید سمعک فوناک در کرج و اطلاع از قیمت سمعک فوناک در کرج می‌توانید با همکاران ما در کلینیک شنوایی سنجی پارس تماس گرفته و سؤالات خود را مطرح سازید. همکاران ما در این مرکز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

 

This website uses cookies to improve your web experience.