رد کردن پیوندها

نمایندگی سمعک استارکی در کرج

شرکت استارکی یکی از پیشرفته‌ترین کمپانی‌های تولید سمعک در جهان بوده که با استفاده از دانش و تخصص بسیار به تولید یکی از بهترین انواع از سمعک‌ها در جهان می‌پردازد. از آنجایی که این برند در دنیا طرفداران زیادی دارد، کلینیک شنوایی سنجی پارس برای فراهم کردن امکانات مورد نیاز هموطنان ناشنوا و کم‌شنوا و تکمیل محصولات کمک شنوایی خود، نمایندگی سمعک استارکی در کرج را تأسیس کرده و خدمات ارزنده‌ای را به آن‌ها ارائه دهد.

 

خرید سمعک استارکی در کرج
برای رزرو نوبت کلیک کنید.

سمعک استارکی

کمپانی استارکی (starkey) که در سال 1971 در آمریکا کار خود را آغاز کرد، اولین شرکت تولیده کننده سمعک بدون فیدبک و داخل گوشی است که با این کار خود، خدمت بزرگی به جامعه بشریت کرده است. خلاقیت و نوآوری یکی از خصوصیات بارز این شرکت محسوب می‌شود.  همچنین کمپانی استارکی توانسته از صنعت نانو نیز در ساخت سمعک‌های خود استفاده کرده و مدرن‌ترین سمعک را تولید کند.

انواع سمعک استارکی (معرفی کوتاه برخی مدل‌ها)

کمپانی استارکی نیز مانند دیگر شرکت‌ها انواع مختلفی از سمعک‌ها را با قابلیت‌های گوناگون تولید و عرضه کرده است. ما در این مقاله می‌خواهیم به چند نمونه از مهم‌ترین مدل‌های سمعک استارکی اشاره کنیم.

  • سمعک Livio Al: اگر بخواهیم ویژگی‌های این نوع سمعک از کمپانی استارکی را نام ببریم باید به بدون فیدبک بودن، بدون نویز و وزوز گوش بودن آن اشاره کنیم. وضوح صدا در این سمعک حرف اول را می‌زند و همچنین قابل اتصال به وسایل صوتی و تصویری گوناگونی است.
  • سمعک Picasso: این نوع سمعک نیز خصوصیات سمعک Livio Al را دارد با این تفاوت که وضوح صدای گفتار در سمعک Picasso بسیار بالا بوده و نظر افراد زیادی را به خود جلب کرده است.
  • سمعک Sound Lens: سمعک Sound Lens یکی از پیشرفته‌ترین سمعک‌های داخل گوشی است که با حضور در محیط‌های مختلف می‌تواند به صورت خودکار کیفیت صدا را کنترل کند.
  • سمعک Muse IQ: این نوع از سمعک‌های کمپانی استارکی تمام خصوصیات مدل‌های قبلی را دارد با این تفاوت که خود از مدل‌های مختلف دیگری نیز تشکیل شده است.

بهترین مرکز خرید سمعک استارکی در کرج

 

نمایندگی سمعک استارکی در کرج

بهترین کار برای دریافت خدمات از کمپانی استارکی مراجعه به نمایندگی‌های این شرکت در ایران است. کلینیک شنوایی سنجی پارس به عنوان بهترین نمایندگی سمعک استارکی در کرج افتخار خدمت‌رسانی به افرد ناشنوا و کم‌شنوا را دارد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مراجعه به این مرکز که بهترین مرکز خرید سمعک استارکی در کرج است، از این خدمات استفاده کنید.

قیمت خرید سمعک استارکی در کرج چقدر است؟

با توجه به تنوع زیاد سمعک‌های برند استارکی موجود در بازار، نمی‌توان یک قیمت واحد برای تمام مدل‌ها در نظر گرفت. اگر دغدغه خرید سمعک استارکی در کرج را دارید، می‌توانید جهت اطلاع از قیمت سمعک استارکی در کرج، از طریق شماره تماس‌های کلینیک شنوایی سنجی پارس یا با مراجعه به این مرکز خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

 

This website uses cookies to improve your web experience.