رد کردن پیوندها

 

نمایندگی سمعک یونیترون در کرج

کمپانی یونیترون در اکثر کشورهای دنیا دارای نمایندگی‌های معتبری است که محصولات خود را به وسیله این نمایندگی‌ها به فروش می‌رساند، کشور ما نیز از این قاعده مستثنی نیست. کلینیک شنوایی سنجی پارس در طی سال‌های گذشته توانسته نمایندگی سمعک یونیترون در کرج را برعهده بگیرد و خدمات ارزنده‌ای را در اختیار هموطنان ما قرار دهد.

برای خرید سمعک در کرج کلیک کنید.

 

خرید سمعک یونیترون در کرج
برای رزرو نوبت کلیک کنید!

سمعک یونیترون

سمعک یونیترون unitron یکی از برندهای معتبر شرکت بزرگ sonova است که اولین بار در کانادا تأسیس شده و اکنون در اکثر کشورهای جهان نمایندگی‌های فعال خود را دارد. این کمپانی در سال‌های اخیر در صنعت تولید وسایل شنوایی، کارنامه درخشانی از خود بر جای گذاشته است.

انواع سمعک یونیترون (معرفی کوتاه برخی مدل‌ها)

یونیترون از سال 2011 تا 2019 انواع مختلفی از سمعک را تولید کرده است که هر کدام ویژگی‌های منحصر به فردی دارند که در ادامه به هر یک از این مدل‌ها اشاره خواهیم کرد:

  • سمعک Discover: در سال 2019 در دو مدل شارژی و باتری خور تولید شد. این سمعک قابل اتصال به تمام وسایلی که بلوتوث دارند مانند موبایل و تلویزیون است. همچنین سمعک Discover قابل تنظیم برای محیط‌های مختلف است.
  • سمعک Tempus: این مدل که در 2017 وارد بازار شد و نسبت به مدل‌های قبلی از تکنولوژی پیشرفته‌تری برخوردار است. همچنین نویزها در این مدل سمعک کنترل می‌شوند. لازم به ذکر است که سمعک Tempus به وسیله یک رابط به وسایل صوتی باید متصل شود.
  • سمعک Insera: این سمعک به صورت داخل گوشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. سمعک Insera بر اساس پلتفرم Tempus توسعه یافته است.
  • سمعک Stride: یکی از قوی‌ترین سمعک‌های کمپانی یونیترون محسوب می‌شود و از لحاظ قدرت بدنی در برابر گرد و خاک و رطوبت نیز مقاوم است.
  • سمعک Moxi: این مدل سمعک خود دارای چند نوع است که سطوح مختلفی دارد. همچنین سمعک Moxi قابلیت اتصال به بلوتوث دستگاه‌های مختلف را دارد.

بهترین مرکز خرید سمعک یونیترون در کرج

برای تهیه و خرید سمعک یونیترون در کرج بهتر است با مراجعه به بهترین مرکز خرید سمعک یونیترون در کرج با خیالی آسوده نسبت به خرید خود اقدام نمایید. کلینیک شنوایی سنجی پارس به عنوان نمایندگی سمعک یونیترون در کرج، طی سال‌های اخیر توانسته به افراد زیادی در راستای به دست آوردن توانایی شنیدن یاری برساند. در صورت نیاز می‌توانید به بهترین نمایندگی سمعک یونیترون در کرج یعنی کلینیک شنوایی سنجی پارس مراجعه کرده و با توجه به تجویز پزشک خود از خدمات ما در این مرکز بهره ببرید.

 

نمایندگی سمعک یونیترون در کرج
برای رزرو نوبت تماس بگیرید.

قیمت خرید سمعک یونیترون در کرج چقدر است؟

همان‌طور که گفته شد، از آنجایی که سمعک یونیترون دارای مدل‌های مختلفی است طبیعتاً قیمت آن‌ها نیز با توجه به قابلیت‌های آن‌ها و ویژگی‌های هر یک می‌تواند متفاوت باشد. بهتر است برای دریافت اطلاعات بیشتر نسبت به قیمت سمعک یونیترون در کرج با شماره‌های کلینیک شنوایی سنجی پارس تماس بگیرید. همکاران ما با استفاده از اطلاعات جامع خود می‌توانند راهنمای مناسبی برای شما عزیزان باشند.

 

This website uses cookies to improve your web experience.