رد کردن پیوندها

خرید و قیمت سمعک ویدکس در کرج

کلینیک جامع شنوایی، سمعک و تعادل پارس کرج، یکی از معتبرترین و پیشرفته‌ترین مراکز شنوایی و نمایندگی خرید انواع سمعک در کرج است. کلینیک شنوایی پارس کرج جهت ارائه خدمات تشخیصی، توانبخشی و درمانی نظیر تجویز و تنظیم سمعک‌های پیشرفته برای بیماران دارای مشکلات شنوایی از جدیدترین تجهیزات و امکانات در حوزه شنوایی و مجرب‌ترین کادر درمان استفاده می‌کند. از مزایای کلینیک جامع شنوایی پارس کرج می‌توان به مجهز بودن این کلینیک به انواع برندهای سمعک معتبر در دنیا مانند برند ویدکس اشاره کرد. کلینیک شنوایی و سمعک پارس، به عنوان نمایندگی سمعک ویدکس در کرج، با ارزیابی شنوایی بیماران، متناسب با وضعیت شنوایی آن‌ها اقدام به تجویز و تنظیم سمعک‌های پیشرفته برندهای معتبر دنیا از جمله ویدکس می‌کند.

 

نمایندگی سمعک ویدکس در کرج
برای رزرو نوبت کلیک کنید.

سمعک ویدکس (Widex)

شرکت ویدکس در سال ۱۹۵۶ در دانمارک فعالیت خود را در زمینه ساخت سمعک آغاز کرد. امروزه این شرکت در بیش از ۱۰۰ کشور در حال فعالیت است. درسال ۲۰۱۹ ویدکس و شرکت سیوانتس ادغام شده و WS Audiology A/S را تشکیل دادند. ویدکس با بیش از نیم قرن فعالیت موفقیت‌آمیز از پیشگامان طراحی و تولید سمعک‌های پیشرفته و بروز در دنیا محسوب می‌شود. تنوع سمعک‌های ویدکس و تکنولوژی‌های به کار رفته در آن‌ها توجه طیف وسیعی از مشتریان را به خود جلب کرده است. سمعک‌های ویدکس در ۴ رده عملکردی ۱۱۰ (پایین‌ترین سطح تکنولوژی)، رده ۲۲۰، رده ۳۳۰ و رده ۴۴۰ (بالاترین سطح تکنولوژی) تولید می‌شوند.

انواع سمعک ویدکس

ویدکس از نظر ظاهری دارای مدل‌های مختلف داخل گوش (ITE)، کاملاً درون کانال (CIC)، پشت گوشی (BTE)، داخل کانال (ITC) و گیرنده (رسیور) در کانال (RIC) و نامرئی (IIC) است.

سمعک‌های پشت گوش (BTE):

سمعک‌های پشت گوشی ۳ نوع هستند. این سمعک‌ها برای کم‌شنوایی‌های خفیف تا نسبتاً شدید و عمیق مورد استفاده قرار می‌گیرند.

  • سمعک استاندارد BTE که گیرنده در پشت گوش قرار می‌گیرد.
  • سمعک RITE در گوش قرار می‌گیرد.
  • سمعک RIC که گیرنده در کانال قرار می‌گیرد.

سمعک‌های داخل گوش (ITE):

سمعک‌های داخل گوش در ۲ نوع تولید می‌شوند. این سمعک‌ها به دلیل قرارگیری در داخل گوش کمتر قابل رویت هستند و برای کم‌شنوایی‌های خفیف تا نسبتاً شدید استفاده می‌شوند. این سمعک‌ها متناسب با کانال‌های گوش طراحی می‌شوند.

  • سمعک استاندارد ITE که به‌طور محتاطانه در دهانه کانال گوش قرار می‌گیرد.
  • سمعک نامرئی کاملاً در کانال CICکه به طور عمیق در کانال گوش قرار می‌گیرد.

انواع مدل‌های سمعک‌های ویدکس شامل موارد زیر هستند:

Moment: مومنت آخرین محصول سمعک ویدکس در سال ۲۰۲۰ است. این سمعک دارای ویژگی‌هایی مانند پوشش نانوی ضدآب، امکان انتقال صدا از رایانه به سمعک، مدیریت وزوز گوش، مدیریت نویز، حذف فیدبک، تنظیم خودکار صدا، بلوتوث، برنامه  Com Dexبرای گوشی‌های اندروید و آیفون، قابلیت Tv Dex (برای پخش مستقیم صدای تلویزیون از طریق سمعک)، دارای خشک‌کن سمعک PerfectDry Lux، تکنولوژی یادگیری ماشینی جهت تغییر خودکار تنظیمات، سازگاری با گوشی‌های اندروید و آیفون، برنامه sound Sense (برای انجام تنظیمات مختلف صدا و برنامه‌های صوتی مطابق با ترجیحات فرد) و کاهش قابل توجه تأخیر در پردازش صداها است.

Evoke: سمعک‌های هوشمند ایووک محصول سال ۲۰۱۸ شرکت ویدکس است. این سمعک‌ها دارای قابلیت یادگیری ماشینی هستند. از ویژگی‌های سمعک‌های ایووک می‌توان به برنامه Com Dex، کنترل از راه دور برای شارژ برنامه‌ها و صداها، برنامه‌هایی بصری و قابل تنظیم، برنامه sound Sense، بهبود فرایند گوش‎دادن به تلویزیون بدون اکو و تأخیر، قابلیت Tv Dex، حذف فیدبک، مدیریت نویز، تکنولوژی وایرلس WidexLink، برنامه Fluid Sound Controller (برای بهینه‌سازی عملکرد سمعک در محیط‌های مختلف)، سیستم مدیریت وزوز گوش، قابلیت Remote Care (تنظیمات سمعک بیمار توسط شنوایی شناس از راه دور) اشاره کرد. سطح عملکردی ۴۴۰ دارای ۱۵ کانال پردازشی و ۵ برنامه شنیداری و سطح ۱۱۰ دارای ۶ کانال پردازشی و ۳ برنامه شنیداری است.

Unique: سمعک‌های فراهوشمند یونیک محصول سال ۲۰۱۵ شرکت ویدکس هستند. این سمعک‌ها در هر ۴ سطح عملکردی و همچنین انواع مدل‌های پشت گوشی، نامرئی و داخل گوشی ساخته شده‌اند. از ویژگی‌های سمعک‌های ایووک می‌توان به مواردی مانند برنامه Com Dex، قابلیت Tv Dex، قابلیت ضدآب، مجهز به تکنولوژی وایرلس، تنظیم برنامه‌ها از راه دور، مدارهای کنترل کننده باد، دارای سیستم پردازش صدا Jump، مدیریت کنترل وزوز گوش، دارای قابلیت Power Server III برای کاهش میزان مصرف باتری، دارای تکنولوژی Sound Class برای واکنش و سازگاری با شرایط مختلف شنیداری، دارای برنامه شنیداری Universal (طبقه‌بندی محیط‌های شنیداری)، حذف فیدبک و مدیریت نویز اشاره کرد.

Beyond: اولین سمعک ساخته شده برای آیفون در سال ۲۰۱۶ است. با بروزرسانی این سمعک در سال ۲۰۱۷ برخی مدل‌های اندروید نیز قادر به استفاده از آن هستند. این سمعک‌ها در هر ۴ سطح عملکردی تولید می‌شوند. از ویژگی‌های این سمعک‌ها می‌توان به ضدآب بودن، مدیریت نویز، حذف فیدبک، دارای ۴ (سطح ۱۱۰) تا ۱۵  (سطح ۴۴۰) کانال پردازشی، برنامه‌های شنیداری، مدیریت وزوز گوش، برنامه‌های قابل نصب بر تلفن هوشمند، تقویت‌کننده گفتار و حالت فوکوس اشاره کرد.

بهترین مرکز خرید سمعک ویدکس در کرج

کلینیک تخصصی شنوایی و سمعک پارس به عنوان نمایندگی سمعک ویدکس در کرج به دلیل بهره‌مندی از پرسنل و کادر مجرب و باتجربه، قابلیت خرید اقساطی، قیمت‌های مناسب و منصفانه، نمایندگی و ارائه برترین برندهای سمعک دنیا نظیر ویدکس، هزینه‌های مناسب خدماتی، ارائه خدمات گسترده در زمینه تنظیم و تعمیر انواع سمعک‌ و همچنین فروش تجهیزات جانبی سمعک‌ها مانند باتری و فیلتر یکی از جامع‌ترین و بهترین مراکز خرید سمعک ویدکس در کرج محسوب می‌شود.

 

خرید سمعک زیمنس در کرج
برای رزرو نوبت کلیک کنید.

قیمت خرید سمعک ویدکس در کرج چقدر است؟

قیمت سمعک ویدکس در کرج دارای تعرفه‌های مشخصی است. قیمت سمعک ویدکس بسته به اندازه و قابلیت‌های سمعک مانند کیفیت صدا، باتری، نوع گارانتی و خدمات پس از فروش، نوع و مدل سمعک، نوع و میزان کم‌شنوایی، سال ساخت و سطح تکنولوژی و قابلیت‌های به‌ کار رفته مانند پردازش خودکار صدا در محیط، کنترل و مدیریت وزوز گوش، تعداد مدارهای پردازش‌گر صدا، قابلیت اتصال به دستگاه‌های صوتی، اتصال تماس‌های تلفنی به سمعک و تعداد کانال‌ها محاسبه می‌شود. متقاضیان خرید سمعک ویدکس در کرج می‌توانند به نمایندگی‌های معتبر سمعک ویدکس در کرج مانند کلینیک تخصصی شنوایی و سمعک پارس کرج مراجعه کنند.

 

This website uses cookies to improve your web experience.